Головна Здоров'я 3 найкорисніші властивості шпинату

3 найкорисніші властивості шпинату

mamabook
142 Переглядів
шпинат
шпинатШпинат – зелень, яку можна споживати в різному вигляді: робити соки, смузі, нарізати в салати, готувати соуси та паштети на хліб.

Шпинат – улюблений продукт спортсменів. Особливо він незамінний у раціоні вегетаріанців, оскільки є джерелом великої кількості білку. Та це не єдині його цінності. Дізнайтеся про 3 важливі причини, чому слід вживати шпинат регулярно.

Цукровий діабет

Шпинат – джерело антиоксидантів, зокрема альфа-ліпоєвої кислоти, яка допомагає відвищити рівень інсуліну. Діабетикам рекомендовано вживати зелені коктейлі, до складу яких входить і шпинат.

Зір

Оскільки шпинат містить бета-каротин, лютеїн, він здатен покращувати зір. Це потужна профілактика макулодистрофії. Захворювання вважається віковим, тож починати регулярно вживати шпинат слід з 30-річного віку.

Шкіра й волосся

Завдяки підвищеному вмісту антиоксидантів шпинат допомагає оновлювати клітини всього організму, що особливо помітно на стані шкірних покровів. Ця рослина допоможе позбутися надмірної сухості шкіри, мімічних зморшок. Ще один бонус – це великий вміст вітамінів А, В, С. Вони необхідні для стимулювання росту волосся, його міцності та густини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому лікарі рекомендують пити імбирний чай щодня

Читайте також