Головна Здоров'я 3 корисні властивості грецьких горіхів

3 корисні властивості грецьких горіхів

mamabook
37 Переглядів

Горіхи – один із найкорисніших видів продуктів. Це чудовий перекус, джерело клітковини та цінних жирів. Чим корисні грецькі горіхи й чому їх варто вживати по декілька разів на тиждень?

Холестерин

Дослідження, опубліковане в науковому журналі Nutrients, продемонструвало: при включенні грецьких горіхів у базовий раціон знижується та нормалізується рівень холестерину протягом 8 тижнів. Це пов’язано із великою кількістю жирних кислот у складі горіхів, які понижують рівень шкідливого холестерину.

Тиск

Також жирні кислоти мають ще одну корисну властивість – зниження високого артеріального тиску. Було доведено, що при щоденному вживанні 50 г грецьких горіхів за 2 місяці можна нормалізувати тиск.

Зайва вага

Люди із зайвою вагою дуже бояться вживати жирні продукти, зокрема й горіхи. Проте в складі грецьких горіхів лише корисні жири. Вони не відкладаються у депо, а допомагають схуднути. Також грецькі горіхи містять багато насичених поживних речовин, клітковину, білок – усе це дає відчуття насиченості протягом 3 годин після вживання горіхів. Завдяки такому перекусу ви зможете зменшити розмір і калорійність звичних для вас порцій їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також