Головна Здоров'я 3 ефірні олії з потужними антибактеріальними властивостями

3 ефірні олії з потужними антибактеріальними властивостями

mamabook
169 Переглядів
трава
траваНатуральні ефірні олії містять сильнодіючі біологічно активні сполуки, які борються із запаленням та інфекціями.

І ось 3 найкращі з них, про які розповість наш сайт Mamabook.

Чайне дерево

Численні компоненти ефірної олії чайного дерева мають антимікробні, антибактеріальні, протигрибкові й протизапальні властивості. Експерименти, проведені для вивчення його ефективності проти інфекцій, довели, що олія пригнічує ріст численних патогенних бактерій, включаючи поширені дріжджові грибки Candida albicans.

Евкаліпт

Це популярний інгредієнт бальзамів для губ, масажних олій для тіла та засобів особистої гігієни завдяки своїй здатності забезпечувати відчуття прохолоду, зволоження. Відомо, що в якості охолоджуючого агента ефірна олію евкаліпту полегшує кашель, закупорку пазух носа.

Евкаліпт – потужний протизапальний засіб, знімає больові синдроми в м’язах завдяки речовині танін. Має протимікробну активність по відношенню до грамнегативних та грампозитивних бактерій, включаючи Staphylococcus aureus та E. coli.

Чебрець

Ефірна олія чебрецю використовується для покращення смаку продуктів, напоїв, кондитерських виробів. Як і багато інших, олія застосовується для створення ароматів, мила та лосьйону для тіла. Дослідження довело, що екстракт олія чебрецю здатен зупинити ріст Pseudomonas aeruginosa – грампозитивного патогену (викликає інфекції сечовивідних шляхів), пригнітити ріст C. albicans.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому варто замінити звичайну сіль на морську

Читайте також