Головна Школярі 20 ідей, чим зайняти школяра на літніх канікулах

20 ідей, чим зайняти школяра на літніх канікулах

mamabook
4870 Переглядів

Літо потрібно провести з користю! І ця користь повинна бути комплексною, спрямована на отримання корисних навиків, знань. Дитина повинна за літо оздоровитися, розважитися, а також не забути усе, що вона вивчала протягом навчального року.

Наш сайт Mamabook підготував ідеї корисних та цікавих занять для дитини на літо. Обирайте!

Ідея 1.

Побачити море. Це класика жанру. Відпочинок на морі – це можливість оздоровитися. Аби цей відпочинок для дитини справді був корисним, він повинен тривати не менше 2 тижнів.

Ідея 2.

Поплавати у басейні. Це варіант для тих родин, які цього літа не зможуть відпочити саме на морі. Запишіть дитину в басейн. Для літа водний спорт підходить ідеально!

Ідея 3.

Поїздка в табір. Це справжня перевірка на стресостійкість, вміння комунікувати з однолітками, товаришувати та демонструвати свою самостійність. Повірте, дитячий табір піде лише на користь дитині від 10 років та старше.

Ідея 4.

Пожити у дідуся та бабусі. Це варіант для мешканців великого міста. Якщо десь у провінції живуть ваші батьки, то саме час відправити до них хоча б на місяць улюбленого онука чи онучку. Зміна місця проживання, свіже повітря, нові враження завжди йдуть на користь дитині. Також це можливість відчути на собі методи виховання старшого покоління.

няня

Ідея 5.

Освоїти ролики, велосипед чи скейт. 3 місяці – достатньо часу, аби дитина отримала такий цікавий та корисний новий навик.

Іде 6.

Прочитати 5 книжок з нешкільної програми. Читання для дитини сьогодні виглядає як примусовий, нецікавий процес. Підготуйте для дитини цікаву невеличку підбірку книжок, які не вивчають у школі.

Ідея 7.

Подивитися дуууже багато іноземних мультиків без перекладу. Започаткуйте на час літніх канікул гарну сімейну традицію. Наприклад, щонеділі разом з дитиною дивитися мультик мовою оригіналу. Підберіть мультики тією іноземною мовою, яку вивчає ваша дитини в школі. Допомагайте зрозуміти переклад під час перегляду, адже більшість з батьків сьогодні має хоч якийсь рівень знань з англійської.

иностранный язык

Ідея 8.

Піти на мовні курси. Підберіть дитині на літо не репетитора, а цікавий гурток, де спілкуються іноземною мовою. Як варіант – відправте дитину не на море, а в мовний табір. Це дуже корисний цікавий досвід!

Ідея 9.

Відвідайте кулінарний майстер-клас разом з дитиною. Ви зможете навчитися готувати макаруни, піцу, суші тощо. Це корисний навик і для дитини, і для батьків.

Ідея 10.

Змініть інтер’єр дитячої кімнати. Ні, не витрачайтесь на ремонт! Вам потрібно змінити розташування меблів та додати нові цікаві елементи. А от про них доведеться подбати дитині. Доручіть синові чи доньці зробити ескіз нової кімнати, запропонувати нове розміщення меблів, вигадати стильні постери, декоративні елементи для кімнати. Дайте можливість дитині виконати це завдання самостійно.

 

Ідея 11.

Запишіться на спортивну секцію і відвідайте її разом з дитиною. Протягом літніх канікул у дитини буде багато вільного часу, тому вам легко буде скласти ваш спільний графік. Для вас це чудова можливість тісно поспілкуватися зі своєю дитиною, а також разом із користю позайматися спортом.

Ідея 12.

Змініть стиль дитини. Доньці або сину дуже сподобається ідея піти у новий навчальний рік з новим іміджом. За літо у вас буде достатньо часу, аби проекспериментувати з гардеробом та зачіскою.

Ідея 13.

Запишіть дитину на курси першої допомоги. Всього лишень за 2-4 тижні дитина зможе освоїти дуже корисні навики. Наприклад, як робити штучне дихання, непрямий масаж серця, як діяти на воді, у лісі, при пожежі тощо.

Ідея 14.

Відвідати цікаві фестивалі. А літом їх завжди проходить чимало. Головне, більшість з них відбувається просто небо. Корисно, цікаво, пізнавально!

млин

Ідея 15.

Влаштуйте тематичну літню фотосесію. Можна лише для дитини, а можна і сімейну. Вигадайте цікаві ідея для зйомки, підберіть разом з дитиною гарні вуличні локації.

Ідея 16.

Побувати на пікніку. Дайте можливість дитині повністю організувати пікнік самостійно. Не допомагайте з приготуванням їжі та збором речей! Дозвольте дитині запросити і своїх друзів.

Ідея 17.

Екскурсія до іншого міста. Вивчайте Україну разом з дитиною. Протягом літа ви з легкістю можете організувати 2-3 цікаві поїздки в різні куточки нашої Батьківщини. Разом оберіть місце, сплануйте маршрут.

Батурин

Ідея 18.

Зробіть щось своїми руками разом з дитиною. Займіться влітку хенд-мейдом. З дівчатками можна повишивати, зробити плакат у кімнату, чохол для мобільного, пошити якийсь простий елемент одягу. Хлопчикам можна повчитися хатній роботі, щось полагодити, зібрати столик для ноутбуку тощо.

Ідея 19.

Запишіть дитину на курси малювання. Сьогодні є дуже багато сучасних, цікавих курсів, на яких малюють не обов’язково пейзажі та натюрморти. Дитині буде цікаво навчитися малювати комікси.

Ідея 20.

Займіться оздоровленням дитини. Введіть на літо нову корисну звичку. Наприклад, загартовування, вранішні пробіжки, зарядка тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому дитина не може вивчити вірша

плашка

Читайте також