Головна Школярі 100 найкращих шкіл України: де найкраще навчають учнів

100 найкращих шкіл України: де найкраще навчають учнів

mamabook
638 Переглядів
олімпіада

олімпіадаЖурнал “ФОКУС” уже четвертий рік поспіль представляє рейтинг шкіл України. Як і в попередні роки, статистичними даними для розроблення рейтингу слугували результати Зовнішнього незалежного оцінювання. Отже, сотня найкращих українських шкіл нині чудово ілюструє результати ЗНО минулого року.

Як рахували бали

Для розрахунку брались до уваги дані тільки тих учнів, які УЦОЯО позначив як випускників шкіл 2018 року.  Журнал враховує отримані бали з усіх предметів, які здавали випускники. Оцінку 0 експерти зараховувала випускникам, які не подолали пороговий бал ЗНО. Ті учні, яким це вдалося і які отримали тестові бали, проходять процедуру переводу реальних оцінок у рейтингові. Для цього всі результаті заносять до рейтингової шкали від 100 до 200 балів, і учень з найвищим тестовим балом отримує відмітку 200, а з низьким – 100, інші оцінки розподіляються по шкалі.

Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів, отриманих за ЗНО учнями конкретної школи.

Хто не потрапив до рейтингу

Не враховувалися школи, де ЗНО складали менш ніж 20 учнів. Також не враховувалися окуповані регіони Луганської та Донецької областей, Крим.

Хто очолює рейтинг

Трійка призерів – заклади з Києва. На першому місці розташувався ліцей “Інтелект” із середнім балом в 187,64. У табличках представлено повний перелік сотні найкращих шкіл України.

рейтинг шкіл

рейтинг шкіл

Як видно з інфографіки, школи деяких областей взагалі не потрапили до рейтингу.

рейтинг

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нейробіка в школі: 7 ефективних вправ для активації дитячого мозку за 1 хвилину

Читайте також