Які секції підходять дітям від 1 до 6 років

08.02.2018

Навыки ребенка 5 летЧимало батьків мають наполеонівські плани стосовно свої дітей. Не встиг малюк навчитися впевнено ходити, а йому вже підшукують місце в танцювальній студії. Тільки навчився читати – батьки вже записали його до театрального гуртка, де потрібно зубрити кілометрові тексти. Додаткові секції для дитини – це, звичайно, можливість для його розвитку. Але всьому свій час.

Наш сайт Mamabook підготував поради батькам, у якому віці та куди можна записувати дитину.

1-3 роки
Педіатри та психологи не радять водити діток до 3 років на жодні заняття! Навіть у центри розвитку малюків. Програми у таких центрах достатньо прості, тож батьки зможуть успішно розвивати своїх діток і вдома. Окрім того, малюки до 3 років не потребують соціалізації. І навіть навпаки. Їхній головний друг та вчитель – це мама, а спілкування з однолітками достатньо і на майданчиках на вулиці. Якщо ви почнете досить рано водити малюка в центри розвитку, то ризикуєте втратити з ним тісний емоційний зв’язок. Також дітки, які рано починають вчитися у примусовому порядку, нерідко протестують проти навчання у садках та школах.

3 роки
У цьому віці можна записати малюка максимуму на одну секцію. І заняття повинні проходити в легкому режимі: лише 1 чи 2 уроки на тиждень. Як правило, у цьому віці діти починають ходити до садочка. Нове коло спілкування, ранній підйом, розлука з мамою дуже втомлюють малюка, емоційно його виснажують. Тому дайте спочатку дитині звикнутися з новим режимом життя – і лише після адаптації записуйте на його першу секцію.

Групи з 3 років зазвичай є у танцювальних, вокальних, художніх студіях. Зі спортивних секцій малюків такого віку можна записати на фігурне катання, плавання, східні єдиноборства, дитячий фітнес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаво для дітей — неймовірні факти про рослини і тварин України

4 роки
У цьому віці у батьків вже більше можливостей для розвитку дитини. Ви можете сміливо вибрати 1 спортивну секцію, а іншу – для розвитку інтелекту чи творчості. 4-річних діток чекають практично скрізь: кінний спорт, театральні студії, хокей, художня гімнастика, іноземні мови, швидкочитання та лічба.

5-6 років
Важливий період підготовки для дошкільнят. Навики дитини стають все серйознішими, тому і секції ще більш різноманітними. Вперше дитина може зайнятися командним спортом – футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс, шахи та шашки. Хлопчиків можна відвести на моделювання та роботехніку, а дівчаток – на танцювальні гуртки, балет, східні танці, хоровий спів. Але найбільше часу потрібно присвятити гурткам, які дадуть базову підготовку до першого класу. Тоді адаптація дитини у школі пройде легко, без стресів.

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу