Як ворожити на Маланку

23.09.2017

День Святого Николая: приметы и гадания13 січня, на Маланку (це вечір перед Старим Новим роком), за давньою українською традицією дівчата ворожать на своє заміжжя, щастя, дітей. Пропонуємо підбірку популярних ворожінь для молодих незаміжніх дівчат.

1. Зустріч з незнайомцем
Дівчина увечері або вночі виходить з будинку і у першого ж стрічного чоловіка питає: “Як ваше ім’я?” і уважно роздивляється незнайомця. Вважається, що майбутній наречений матиме те ж ім’я і ту ж красу, що і опитаний.

2. Підслуховування
Той, що ворожить йде під чужі вікна і підслуховує будь-яку розмову. Залежно від того, хто говорив: молодий або старий; тверезий або п’яний, і чи була розмова веселою або неприємною, той, що ворожить, передрікає собі чоловіка молодого або старого; непитущого або п’яницю, і життя веселе і безтурботне, або важке і неприємне.

3. Запрошення на вечерю
Дівчина накриває стіл для судженого, ставить два прилади, хліб, сіль і ложки (вилки і ножі класти не можна). Біля півночі дівчина сідає за стіл і говорить: “Суджений, ряджений, приходь до мене вечеряти”. І уві сні їй являється наречений.

4. Ворожіння з гребенем
Перед сном дівчина кладе під голову гребінь для волосся і говорить: “Суджений, ряджений, причеши мені голову”. Хто присниться дівчині, і хто її причеше, той і наречений.

5. Ворожіння на воску
Перед сном, уже за північ, візьміть віск і ним напишіть на невеличкому дзеркалі своє бажання або ж ім’я коханої людини. Покладіть його під подушку і скажіть: “Приснися, суджений, прийди, ряджений”. Якщо вам присниться коханий, або ж те, що ви задумали, все буде так, як ви хочете. Таке ворожіння можна проводити і в ніч, коли місяць повний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водохреща — правила святкування та традиції

Оригинальные подарочные чашки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові чашки для закоханих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу