Як правильно вибрати ортопедичний матрац

28.06.2018

сонМайже третину життя кожен з нас витрачає на сон. Це час відпочинку та відновлення організму. Тому якісний сон – запорука нашого здоров’я. І здоровими ви можете залишатися лише при правильному виборі якісного ортопедичного матрацу. Наш сайт Mamabook розповість про особливості вибору. 

3 важливі нюанси при виборі матрацу:

  • Ваш вік
  • Вага тіла
  • Спосіб життя

Враховуйте вік
За медичними показниками, ріст людини триває до 25-річного віку. Аби скелет дитини або підлітка розвивався та формувався анатомічно правильно, йому потрібно допомогти зберігати правильне положення в розслабленому стані. Тому, чи молодше людина, тим жорсткішим рекомендується обирати матрац. Саме так можна досягти правильної та надійної фіксації. І з точністю до навпаки ситуація з дорослими людьми: чим старше людина, тим м’якше повинна бути поверхня, на якій він спить. Такі матраци повинні виконувати відразу дві функції – ортопедична плюс комфорт.

Зважтеся перед покупкою
матрас, кроватьДругим важливим моментом при покупці матрацу повинна бути вага вашого тіла. Якщо ви важите не більше 65 кг, то обирайте матрац середнього рівня жорсткості. Для людей вагової категорії від 65 до 90 кг підходять матраци будь-якої жорсткості – у цьому випадку вам потрібно орієнтуватися на власні побажання та відчуття комфорту. Але якщо ваша вага понад 90 кг, то потрібно купувати лише матрац із високим ступенем жорсткості.

Важливий нюанс! Якщо ваша вага понад 90 кг і ви в похилому віці, то матрац повинен бути середньої жорсткості.

Оцініть свій рівень активності
І, нарешті, враховуйте особливості власного способу життя. Якщо ви активно замаєтеся повільним спортом (це розтяжка, йога, пілатес), то вам потрібно купувати анатомічні нежорсткі матраци. Для людей, які багато рухаються, займаються силовими видами спорту, потрібен матрац із підвищеною жорсткістю. Якщо ви ведете пасивний спосіб життя, дуже мало рухаєтеся, у вас сидяча робота, то для вас оптимальним варіантом буде двосторонній матрац. Різні сторони мають різні ступені жорсткості. Чергуйте розміщення матрацу посезонно – такі зміни допоможуть вам тримати тіло в тонусі.

І не забувайте, що матрац купується для використання мінімум на 10 років. А це означає, що ви відразу повинні віддати перевагу якісному, надійному товару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 корисних звичок для вашого здоров’я

Оригинальные подарочные подушки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові подушки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу