Ворожіння на Різдво та Святки

22.12.2017

карты таро, гаданиеНапередодні Різдва розпочинаются Святки. Це період з 7 по 19 січня. Вважається, що на Святки найкраще ворожити на кохання, шлюб, дітей. Тому молоді дівчата, та вже й заміжні жінки, не втрачають можливості зазирнути у своє майбутнє. Зверніть увагу, ворожіння на Святвечір заборонено, бо ввжається гріхом. 

Як можна гадати на Різдво та Святки?

Гадання по крупах
Якщо збирається компанія подруг просто і весело дізнатися, яке життя чекає на кожну, якщо у велику каструлю насипати круп, наприклад гречки, чи навіть пшениці, а всередину заховати різні речі: золоте кільце (хто його знайде — то на швидке заміжжя), щось зламане (на нужденність), копійку (на багатство), папірець (на розлуку). А коли дівчина зачерпне, а у пригоршні окрім крупи нічого, то й рік так пустим мине.

Ворожіння на дзеркалі
Слід вигнати з кімнати усіх сторонніх осіб (і навіть тварин), взяти два великі люстерка, встановити їх одне напроти одного і освітити двома свічками. Так, щоб з одного дзеркала до іншого утворився ніби довгий осяяний вогнями коридор. І ось в кінці цього коридору і повинен з’явитися суджений. Щоправда, вдивлятися, чекаючи на його появу, можна досить довго, та й замість «любого» пролізти туди може усіляка нечисть.

Побачити судженого уві сні
У багатьох ворожіннях суджений має прийти до дівчини уві сні. Наприклад, кладуть під подушку гребінець, кажучи: «Суджений-ряджений, до мене прийди, голівоньку причеши». Суджений приходить у сон і чеше дівчині голову.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Який ваш камінь по даті народження

Ворожіння за допомогою воску
Необхідно взяти залишки воску або парафіну від свічок (тільки білого кольору, різнобарвні та святкові свічки не підійдуть). Важливо також, щоб свічка не було освяченою в церкві. Віск викласти в металевий посуд, швидко розплавити на великому вогні і миттєво вилити в холодну воду. Фігура, яка утвориться при цих діях і розповість вам про майбутнє.

Якщо ви побачили:

  • Будинок – це означає, що в найближчому майбутньому у вас з’явиться нове господарство, для дівчини – це в першу чергу наречений.
  • Якщо фігура безформна – це означає погане майбутнє.
  • Птах — мандрівка, можливо, переїзд у нове місто. 
  • Дерево – є кілька тлумачень цієї фігури: якщо гілки спрямовані вгору – це означає найближчу радість, якщо в низ – нудьгу, тугу і печаль.
  • Свічка або перстень – пророкують близьке весілля. Якщо на дно впав млинець – це, навпаки, віщає тривале дівування.
Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Вернуться в раздел: "Мир мамы"
Вернуться на: Главную страницу