Весільний гороскоп на 2017 рік

13.11.2016

свадьба2017 рік за східним календарем – це рік Вогняного Півня. Це рік серйозних звершень, порядку та авторитаризму. Але головне – це дуже вдалий час для одружень. Вважається, що Півень – покровитель молодят, саме завдяки цьому знаку створюються найміцніші шлюби, сповнені взаємоповаги та любові. Детальний весільний гороскоп для усіх зодіакальних знаків підготував наш сайт Mamabook

Визначити, кому саме варто одружуватися у 2017 році, дозволить весільний гороскоп. При плануванні весілля також варто враховувати і так звані «щасливі» та «невдалі» дати для шлюбів. 

Сприятливі дати для весілля у 2017 році:
17 лютого (17.02)
7 липня (07.07)
7 жовтня (07.10) 

Сприятливий день тижня у 2017 році:
п’ятниця  

Весільний гороскоп-2017 для Вогняних знаків

Овни
Представники цього знаку повинні наважуватися на шлюб, виключно будучи абсолютно впевненими у своїх почуттях до партнера. Якщо у вас є хоча б мінімальні сумніви, то весілля варто перенести мінімум до наступного року. Святкування весілля краще провести в березні, серпні та у листопаді. В цьому випадку союз буде міцним, в сім’єї кожен буде чітко знати свої обов’язки. Весільний гороскоп на 2017 рік для Овна-чоловіка передвіщає щастя протягом усього сімейного життя, для Овна-жінки – успішний союз, лідером в якому буде чоловік. Саме він буде опорою та підтримкою для коханої та дітей. 

Стрілець
2017 рік – ідеальний час для планування весілля. Це буде по-справжньому вдалий рік для укладання шлюбу, яка буде тривати багато щасливих років. На любовному фронті Стрільців взагалі чекає у 2017 році багато приємних сюрпризів. Швидше за все, ваша друга половинка влаштує вам чимало несподіванок. Найкращий час для весілля Стрільців у році Півня – це останній місяць літа або початок осені. Обов’язково влаштуйте гучне та пише весілля – тоді саме таким буде і ваше сімейне життя. 

Лев
На жаль, персональний гороскоп Левів радить зачекати з весіллям у 2017 році. Зірки радять вам уважніше придивитись до своєї другої половинки, покраще дізнатись про характер та життєві принципи. Але якщо ви все-таки вирішили укласти шлюб саме в рік Вогняного Півня, то краще за все зробити це в січні або на початку листопада. Жінки-Леви, які вийдуть заміж у 2017 році, будуть щасливими в материнстві. А от чоловіки-Леви, одружившись в рік Півня, будуть грішити зрадами дружині.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

Весільний гороскоп-2017 для Повітряних знаків

Водолії
Представники цього зодіакального знаку у 2017 році будуть наполегливо зайняті кар’єрою. Тому питання особистих стосунків і, тим більше, весілля відійде на другий план. І це правильно, адже ваш персональний гороскоп стверджує, що рік Півня – не надто сприятливий період для укладання шлюбу. Але якщо ви все ж плануєте зіграти весілля саме у 2017 році, то зірки радять вам зробити це влітку. 

Терези
Представники цього знаку зодіаку, як завжди, дуже довго та ретельно все зважують, перш ніж зробити серйозний крок. Напевно, питання весілля вже є актуальним для останні декілька років. І варто сказати, що рік Півня 2017 – ідеальний момент, аби нарешті побратися. Обов’язково проведіть цю подію гучно, яскраво, оригінально. Час для весілля ви можете обирати з кінця серпня до кінця жовтня. 

Близнюки
Якщо ви давно плануєте власне весілля, то варто укласти шлюб якнайшвидше. Згідно вашого персонального гороскопу, усі важливі події та кроки будуть успішними лише в перший квартал року. В подальшому ж вам потрібно бути дуже уважними до серйозних рішень та обдумувати усі свої вчинки, а ще краще – відкладати їх на наступний рік. Тож весілля Близнюкам варто влаштувати не пізніше березня. А от найбільш невдалий період для весілля у 2017 році Півня – це липень. Для Близнюків це буде період серйозних помилок і оманливих думок, вагань.  

Весільний гороскоп-2017 для Водних знаків

Риби
Не поспішайте з весіллям! Саме у рік Півня є великий ризик зради навіть зі сторони партнера, з яким ви у стосунках не перший рік. Якщо цю людина – дійсно ваша доля, надійна та достойна, то укласти шлюб ви зможете і в наступний рік. Не варто ризикувати і робити фатальну помилку, через що ви можете в майбутньому сильно страждати не один рік. Та якщо ви все ж впевнені у коханій людині, то найкраще для проведення весілля вам підходить останній місяць осені – листопад.  

Рак
2017 рік Півня – вдалий період для зародження нових серйозних стосунків, але зовсім невдалий для закріплення старих. Тож якщо ви давно у стосунках і нарешті вирішили закріпити їх офіційно, то, на жаль, вам варто замилитися двічі. В цьому році у вас великі шанси знайти своє справжнє кохання – людину, з якою ви будете щасливі багато років. 

Скорпіони
Для Скорпіонів 2017 рік буде одним з найбільш вдалих моментів для створення сім’ї. Шлюби, укладені в рік Півня, обіцяють бути міцними, надійними, довжиною в життя. Тому Скорпіонам потрібно подолати характерну для них нерішучість і зробити цей важливий крок вчасно. У 2017 році можна назвати два періоду: січень-лютий і жовтень-грудень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для всіх знаків зодіаків на 2017 рік Півня

Весільний гороскоп-2017 для Водних знаків

Діви
2017 рік Півня дуже вдалий для Дів, аби створити сім’ю або знайти людину, з якою ви зможете створити надійний та щасливий союз на довгі роки. Тож якщо ви давно у стосунках, то саме час їх офіційно скріпити. Вдалий період для весілля – це вересень та грудень.  

Телець
2017 рік Півня для вас може розпочатися з серйозних конфліктів з коханою людиною. Можуть виникнути складні життєві ситуації, які чітко продемонструють, ким ви насправді є один для одного. Але не хвилюйтесь – це вдала і дуже важлива перевірка долі. Якщо ви подолаєте труднощі разом, то сміливо варто формувати сім’ю. Знайте, поруч з вами знаходиться людина, якій дійсно можна довіряти. Чудовий і вдалий час для проведення весілля – це осінь. 

Козеріг
Для Козерогів цей рік буде успішним та сповнений приємних сюрпризів лише у кар’єрній сфері. Тому ви почне мало приділяти увагу своїй коханій людині і питання весілля вас буде хвилювати менш за все. Не поспішайте зі своїми рішеннями, адже рік Півня – не надто вдалий для вас у любовній сфері. Тож варто справді укріпитися фінансово, після чого замилитися нарешті про шлюб. Якщо ви все-таки вирішили організувати весілля цього року, то найбільш вдалими місяцем для вас буде травень.

Будьте щасливими та коханими!  

чашка, чашки, товар

чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "Семейные отношения"
Вернуться на: Главную страницу