Скільки і як потрібно випивати води на день

05.07.2018

вода, спорт, фитнес, девушкаУ вас суха шкіра? Втомлений вигляд? Проблеми зі схудненням? Частий головний біль? Це лише незначна частина проблем, які ми створюємо власноруч, відмовляючись пити щоденно воду в потрібній кількості.

Наш сайт Mamabook дає підказки, як налагодити водний баланс в організмі.

Скільки потрібно пити води в день?
не менше 1,5 л! Якщо ви ведете активний спосіб життя – багато ходите, займаєтеся бігом, їздою на велосипеді, активно відвідуєте тренажерний зал, то сміливо збільшуйте свою дозу до 2-2,5 л.

Яку воду пити?
Виключно столову негазовану воду. Мінеральна вода в такій кількості буде шкідлива, тому вода повинна бути звичайною. Важливий момент! Зараховується вода в чистому вигляді – чай, сік, суп та інші рідини не враховуються!

Коли потрібно випити воду?
Для більшості з нас така кількість денної норми води є серйозною проблемою. Як мінімум, така кількість рідини створює незручності: часті походи до туалету або набряки на обличчі. Ви повинні дотримуватися правильного режиму пиття. Уся вода повинна випиватися до 17 годин. Тоді ви не будете прокидатися вночі, а вранці не побачите набряків на обличчі. За один прийом можна випивати не більше 300 мл.

1 склянку випийте вранці, натщесерце. Далі протягом дня по такому принципу: за 15 хвилин до їжі або через півтори години після їжі. До їжі ви можете випивати 2 склянки води, але не поспіль, а з перервою в 10-15 хвилин.

Як проходить нормалізація питного режиму?
Усі неприємні моменти (походи до туалету, набряки) зникають через 10 днів. Вашому організму потрібно звикнути працювати у заданому режимі. Тому для вас головне – потерпіти та привчити себе випивати воду. От побачите, уже через тиждень ви не зможете обходитися без води. Організм почне вимагати свою добову норму.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 корисних звичок для вашого здоров’я


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ЗДОРОВЬЕ"
Вернуться на: Главную страницу