Що подарувати на День козака

14.09.2017

козак, казак14 жовтня — День українського козацтва. Це державне свято, яке ще припадає на свято Богородиці. Адже відомо що Богородиця була покровителькою українських козаків.

Сьогодні День козака — це свято усіх мужніх чоловіків-українців. Що можна вручити братам, чоловікам, синам, кумам, колегам на 14 жовтня?

Якісний алкоголь
Можна подарувати красиву пляшку якісного напою. Виберіть щось міцне та оригінальне: віскі або ром, можна поекспериментувати з національними напоями і зупинитися, наприклад, на грецькому узо або турецькій ракії. Також зверніть увагу на колекційні та подарункові випуски алкоголю. У такому випадку навіть пиво буде чудовим подарунком! Наприклад, оригінальний пивний келих з блоком пива на додачу!

Сертифікат для занять екстремальними видами спорту
Екстрім теж притаманний більшості чоловіків — вони знай хочуть зайнятися рафтингом або вейкбордом, стрибнути з парашутом, підкорити гори на сноуборді, пірнути на дно океану або проїхатися по гірських хребтах на МТВ-байку. І це далеко не весь список активних і божевільних спортивних занять. Що ж, День козака — чудовий привід порадувати коханого і перевірити, чи дійсно він такий сміливий, як розповідає. Головне в цьому подарунку — будьте упевнені, що ваш чоловік готовий до такого презенту, в іншому випадку сертифікатом доведеться скористатися вам.

монополія, лото, ігри, товари

Настільні ігри в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри
Настільні ігри — це чудовий спосіб коротати осінні вечори, також їх можна буде брати з собою і на вилазки на природу, коли потеплішає. Можливо, цей подарунок потрібно ще чимось доповнити, але й самі по собі ігри будуть приємним презентом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Привітання з Днем козака у віршах 

Термобілизна
Термобілизна — це свого роду левел-ап щодо звичайної білизни. Подарунок особливо актуальний восени, коли потрібно тримати свого чоловіка в теплі.

Похід у сауну
Практично всі чоловіки люблять попаритися в сауні. Тому замовте вечір з вами або в компанії друзів — такий подарунок буде точно оцінений! А якщо доповнити його ще упаковкою пива, — тоді ви станете ідеальною жінкою!

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу