Що подарувати мамі на 8 Березня

04.03.2016

8 марта, цветы, подаркиЯк же хочеться зробити мамі приємне, подарувати її сюрпризом. І 8 Березня — чудова для цього нагода. Що можна вибрати на подарунок мамі? Пропонуємо підбірку ідей.

8 березня ми також готуємо милі презенти для своїх мам, подруг, колег. Ми, дівчата, можемо дарувати одна одній абсолютно різні подарунки: і милі «дівчачі» дрібнички, і суто практичні презенти для хазяйки, тобто обмежень практично не існує. Звісно, своїй начальниці ми не подаруємо міксер, а от для мами такий презент може стати просто найбільш вдалим варіантом.

Ще з дитинства маємо асоціацію з подарунком для мами до 8 березня – ми робили милі листівочки власноруч, а потім з гордістю вручали їх найдорожчій. Яка гарна традиція! Це, до речі, також актуальна ідея і сьогодні. Вона допоможе повернути в пам’яті трепетні моменти і звеселити мамине серце. Та, все ж, найбільш особливими є саме безпосередні дитячі роботи. Тож, якщо ваша мама вже стала бабусею, підключайте своїх дітей до справи і зробіть для бабусі незабутній презент – листівку, виготовлену спільними зусиллями.

Ви добре знаєте, що мамі потрібно в побуті: можливо в неї ще немає мультиварки, або ж вона не встигла оцінити всіх переваг електричної м’ясорубки, давно мріє про кухонний комбайн, чи користується стареньким не потужним пилососом. Можливо трохи банально, але чому б не облегшити життя мами? Адже сама вона навряд придбає собі якесь з цих «див техніки».

ручка мама, товар

Оригінальні подарункові ручки з написами для колег, керівника, батьків тощо (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Подарунки для краси – істинно жіночі презенти. І для мами вони також є завжди актуальними. Це може бути хороший живильний крем, потужний фен, або прасочка для волосся, можливо ваша мама досі використовує старі-добрі термо бігуді, кожного дня обпікаючи собі руки – подаруйте їй сучасні електричні бігуді.

Красива косметичка, нова сумочка, якісні, дорогі колготки – те, що, ви знаєте, мама не купить собі сама. Порадуйте матусю маленькою, але такою приємною дрібничкою.

подушки, товар

Оригінальні подарункові подушки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Даруйте емоції! Це безпрограшний варіант. Подаруйте мамі квитки на цікавий концерт, або виставу, може вона вже багато років не була в театрі, ви можете скласти їй компанію – це буде прекрасний вечір! Також, ви можете влаштувати мамі день краси і насолоди – похід в СПА, або спільний день в салоні краси. Такі моменти запам’ятаються на довго, адже вони несуть приємні емоції.

бабуся, товар, подарунок, набір, подарунки

Готовий подарунковий набір для бабусі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "Семейные отношения"
Вернуться на: Главную страницу