Головна Світ мами Блог читача: мої поради новачкам в тренажерному залі

Блог читача: мої поради новачкам в тренажерному залі

mamabook
171 Переглядів
Водная диета

Водная диетаЯкщо вин нарешті вирішили бути стрункою та підтягнутою, а головне – здоровою і нарешті вирішили ходити в тренажерний зал, то пропоную вам декілька корисних порад з особистого досвіду.

Навіщо ходити в тренажерний зал
Десь до років 27-28 я була впевнена, що тренажерний зал – це спорт для качків, а жінкам зал ні до чого, і там одне «залізо». Можливо, я б ніколи так і не пішла в зал, якби мені це не порадив лікар. У мене були сильні головні болі, я швидко втомлювалась, було постійне безсоння. Була типовим офісним працівником, який вбиває своє здоров’я, кожного дня просиджуючи за монітором. Якось лікар сказав – іди в тренажерний зал. Не фітнес, не аеробіка – саме зал. Тобі потрібно тренувати витривалість, це буде допомога судинам, перестане боліти голова, зникне багато проблем. І я пішла…

Що робити новачку
Незалежно від того, навіщо ви прийшли в зал (укріпити здоров’я, підкачати ноги, схуднути) – в будь-якому випадку, я раджу розпочати з персональних тренувань. Багато відвідувачів прагнуть зекономити, тому відмовляються від послуг тренерів. Але новачки роблять багато помилок – виконують не ті вправи, вибирають не ті тренажери, приступають до нераціональної ваги. Є люди в залі, які ходять по півроку, проте так і не худнуть, і не набирають привабливого рельєфу тіла. Тому гроші, витрачені на абонемент, пішли в нікуди.

Тож відразу оплатіть послуги персонального тренера. Мені вистачило 6 занять, аби освоїти тренажери. Все було зрозуміло, як далі діяти, навіщо потрібні ті чи інші тренажери, як нарощувати вагу. Також тренер підказав комплекс вправ, які тренували мою витривалість. На сьогодні з впевненістю можу сказати, що проблема частого головного болю зникла – і це сталось вже після двох місяців регулярних тренувань.

Як часто тренуватись
Це «золота середина». Є люди, які ходять в зал кожного дня – це величезна помилка. Це постійно втомлений організм, від таких частих тренувань більше шкоди, ніж користі. Важливо, аби ваші м’язи встигали відпочивати та відновлюватись. Ходити 1-2 рази в тиждень – теж неефективно, цього недостатньо. За словами багатьох тренерів, ходити потрібно 3 (або навіть 4) рази на тиждень. При цьому робити інтенсивні тренування на 1,5 години (це з урахуванням часу на розминку).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку спортивну секцію вибрати для дитини

Де тренуватись
Своє місце для тренування я підібрала через інтернет. Орієнтувалась на зручне місце розташування (оптимальне по відстані і до роботи, і додому), а також по відгукам відвідувачів. Це дуже важливий момент, оскільки основні «плюси» та «мінуси» тренажерного клуба ви помічаєте після багаторазових тренувань. І вертайте увагу на графік роботи закладу, аби ви могли, за бажанням, відвідувати зал і у вихідні, і після роботи.

«Жночий міф» про тренажерні зали
Багато жінок вважає, що тренажерний зал їм не потрібен, тому що качкам вони бути не хочуть. Якщо помірно тренуватися, то ви ніколи не накачаєте величезні м’язи. Але ці тренування допоможуть вам бути завжди в тонусі, в підтягнутій формі, забути про целюліт. А це точно потрібно кожній жінці. При цьому ви запросто можете в інші дні відвідувати танці, йогу, пілатес. Тож розвивайтесь комплексно і будьте в гарній формі!

Які тренажери вибрати
Загалом, майже усі! Помилково вважати, що можна ходити в зал і тренувати лише руки. Ваша мета – комплексний розвиток організму, все повинні бути гармонійно. Тому тренуйте групи м’язів. Наприклад, у вівторок – прес та спина, четвер – руки та плечі, субота – ноги. Ваша фігура буде підтягнутою, а доки ви тренуєте одні м’язи – інші за тиждень встигають повністю відновитися. І це, до речі, таємниця відсутності постійно крепатури.

Настольные игры для детей разного возраста (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Цікаві настільні ігри для дітей та дорослих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також