Перша допомога при алергії на мед

07.08.2018

лаванда, мед, травы, народные средства, чайЯкщо після вживання меду чи інших продуктів бджільництва (перга, нектар) у вас виникли свербіж, почервоніння та висипи на шкірі, ускладнення дихання, сильна спрага чи печія, то вам потрібно реагувати негайно.

Як діяти при алергії на мед – підкаже наш сайт Mamabook 

Які ліки пити
Несвоєчасна реакція на прояви алергії загрожує зупинкою дихання. При перших же симптомах алергії потрібно випити традиційні антигістамінні препарати. До таких універсальних засобів відносяться «Супрастин», «Кларитин», «Лоратадин». Ці препарати потрібно вжити якнайшвидше – через 10-15 хвилин після проявів ознак алергії. Дія препаратів триває добу. Тому протягом дня або на наступний ранок вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря для контрольного огляду.

Важливо! У випадку, коли алергічна реакція проявляється швидко та проходить гостро (зниження тиску, сильні набряки, біль у легенях, судоми, задишка) – людині не допоможе прийом антигістамінних препаратів. Обов’язково потрібно терміново викликати швидку допомогу.

Профілактика та лікування алергії
Якщо спеціаліст підтвердив алергію на мед, то єдине правильне рішення – це визначити, на які продукти бджільництва у вас алергія, та повністю виключити їх з раціону. Їх вживання вам заборонено. Вам потрібно уважно вивчати склад страв, для приготування яких найчастіше використовується цей продукт. Це чай, коктейлі в ресторанах, пахлава, медовик та інші солодощі.

Увага! Будь-які засоби для лікування алергії повинен призначити лише лікарю Не займайтеся самолікуванням!

Засоби для лікування алергії бувають двох видів: антигістамінні препарати, а також засоби для зовнішнього застосування (мазі, креми, гелі). Незначні подразнення на шкірі, сухість гарно прибирають і народні засоби. Наприклад, охолоджений відвар суміші ромашки, шавлії використовують у вигляді примочок, компресів. Діткам можна з відвару цих трав робити лікувальні ванночки. Вам обов’язково потрібна лікарська консультація, здача необхідних аналізів, аби визначити перелік безпечних для вам видів мед та інших продуктів бджільництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перевірити, чи є у вас алергія на мед?


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ЗДОРОВЬЕ"
Вернуться на: Главную страницу