Навіщо полоскати волосся яблучним оцтом

31.07.2018

яблоки, яблочный уксусНапевно, кожна з нас мріє про гарне та блискуче волосся. Адже блиск – ознака здорового та міцного волосся. І повернути красу волоссю в домашніх умовах допоможе дуже ефективний та дешевий засіб.

Наш сайт Mamabook підкаже, як використовувати яблучний оцет для волосся.

Чому яблучний оцет?
Це вид оцту правильної кислотності – усього 5%. Але це і найефективніший оцет за своїми властивостями – у нього найактивніша біологічна формула.

Що дає оцет волоссю:

  • Блиск.
  • Об’єм.
  • М’якість.
  • Легке розчісування.
  • Правильний ph-баланс шкіри голови.
  • Вирішує проблему лупи.

Як діє оцет
Вода з-під крану дуже шкідлива для волосся. На його поверхні накопичується вапно, залишки шампуню, шкідливі домішки. Усе це призводить до тьмяності, сухості волосся. Воно втрачає свій природній блиск, погано розчісується, постійно плутається. Яблучний оцет нейтралізує шкідливі сполуки.

Як використовувати оцет
Візьміть літрову пляшку, налийте 50 мл оцту. Наповніть пляшку теплою (не гарячою!) водою. Коли ви помиєте голову шампунем та змиєте його, ретельно ополіскуйте шкіру голови та волосся оцтовою водою. Після процедури волосся не потрібно додатково мити водою. Загорніть у рушник та зачекайте 30 хвилин. Тепер можна сушити та вкладати волосся.

Важливо! Не бійтеся обробляти шкіру голови. Оцет чудово живить шкіру, вирівнює жировий баланс. Здорова шкіра – запорука здорового та міцного волосся.

Курс
Рекомендується полоскати волосся оцтом 2 рази на тиждень. Курс – мінімум 10 процедур. Перерва – 1 місяць.

Відгуки

Марина: «Використовую оцет вже 2 роки. Спочатку дуже не подобався запах. Але знайшла для себе вдале рішення – мию волосся ввечері та ополіскую на ніч. А вже вранці перед роботою мию волосся із шампунем. Для мене цей засіб став відкриттям. Дуже подобається м’яке волосся, яке не плутається».

Світлана: «Повернула блиск волоссю. Воно ідеально розчісується. Аби прибрати запах. Після полоскання наношу кондиціонер-спрей, який іде у мене як засіб для укладки. Чудовий ефект від оцту проявляється після 3 процедур».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити пілінг яблучним оцтом 

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "КРАСОТА"
Вернуться на: Главную страницу