Місячний календар краси та стрижок на грудень-2018

08.11.2018

новый год, зимаГрудневий місячний календар дасть вам можливість вдало спланувати дні стрижок та підібрати найкращий час для лікування, догляду за волоссям. Також ви можете визначитися з датами, коли краще не ризикувати та завчасно відмовитися від походу до перукаря.

Календар на грудень представляє наш сайт Mamabook


Коли стригтися у перший зимовий місяць

Місячний календар стрижок на грудень 2018 року залежить від місячних фаз. Місяць здатен впливати на нас як позитивно, так і негативно. Це пояснює, чому в різні періоди місяця ми несподівано відчуваємо прилив сил або, навпаки, емоційне та фізичне виснаження, упадок сил. Давно помічено, що на ріст Місяця росте і волосся. Але погано на зовнішньому вигляді позначаються місячні затемнення. Важливо знати, що їх у першому місяці зими 2018 року не буде.

Яка послідовність місячних фаз у грудні:

  • З 1 по 6 – спадання.
  • 7 – новий Місяць.
  • З 8 по 21 – ріст Місяця.
  • 22 – новий Місяць.
  • З 23 по 31 – спадання.

Дні, коли рекомендується зробити стрижку:

  • 6 грудня.
  • 19 грудня.
  • 20 грудня.
  • 28 грудня.

Грудневий календар краси по датах

01.12. (СБ). Початок місяця буде вдалим для лікувальних процедур. Відвідайте трихолога для консультації або запишіться в салон на професійні процедури по реконструкції волосся.

02.12. (НД). Гарний час для маніпуляцій з волоссям блондинок. Волосся буде гарно фарбуватися, ви отримаєте бажаний та стійкий результат.

03.12. (ПН). Місяць у Скорпіоні. Утримайтеся від будь-яких агресивних впливів на волосся. Сьогодні не рекомендуються завивки, ламінування, бразильське вирівнювання.

04.12. (ВТ). Вдалий день для лікування волосся в домашніх умовах. Спробуйте маски для укріплення волосся: желатинова, яєчна, з ефірної олії авокадо.

05.12. (СР).  Вдалий день для об’ємних та складних укладок. Волосся буде піддаватися будь-яким маніпуляціям.

06.12. (ЧТ). Сьогодні рекомендується підстригтися, оскільки наступний вдалий момент у грудні буде нескоро. Сміливо можете змінювати свій зовнішній вигляд та кардинально змінити довжину волосся.

07.12. (ПТ). Невдалий день для будь-яких кардинальних змін із зачіскою, а також агресивного впливу на волосся. Займіться сьогодні лікуванням шкіри голови.

08.12. (СБ). Сьогодні не рекомендується робити складні зачіски, стягувати волосся резинками та джгутами. Дайте волоссю відпочити, намагайтеся не мити його і не сушити феном.

09.12. (НД). Ріст Місяця. Можна прискорити ріст волосся процедурами, спрямованими на відновлення та зволоження шкіри. Частіше розчісуйте волосся, але не робіть складних укладок.

10.12. (ПН). Прийшов час для фарбування. Сьогодні можна спробувати омбре, освітлення волосся, профарбовування різних прядок по техніці мелірування.

11.12. (ВТ). Якщо є необхідність стригти волосся, то допустима лише робота з кінчиками. Не можна стригтися по всій довжині, змінювати тип зачіски та в жодному випадку не експериментуйте з чубом!

12.12. (СР). Допустиме лише фарбування. Складні техніки роботи з волоссмя не дадуть вам бажаного результату. Тому мелірування, омбре перенесіть на інші дні.

13.12. (ЧТ). Сьогодні можна зробити будь-які маніпуляції із волоссмя, окрім фарбування.

14.12. (ПТ). Місяць в Рибах. Сьогодні взагалі не варто відвідувати перукаря. Вам можуть нав’язати процедури, які закінчаться плачевним ефектом для волосся.

15.12. (СБ). Сьогодні не рекомендується стригтися. Але вдало пройде процедура хімічної завивки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кокосова олія для волосся

16.12. (НД). Вдалий період, аби оновити свої косметичні засоби для догляду за волоссям.

17.12. (ПН). Волосся гарно буде фарбуватися, особливо рекомендується зафарбовування сивого волосся.

18.12. (ВТ). Ризикований день для процедур із волоссмя. Не змінюйте сьогодні перукаря або салон краси. Швидше за все, ви будете розчаровані.

19.12. (СР). Не відкладайте час для стрижки. Сьогодні благодатна дата, аби зробити нову зачіску, підрівняти кінчики чи чуб. Сміливо можете спробувати нові техніки – каскад, об’ємні прядки.

20.12. (ЧТ). Ще один вдалий момент, аби підстригтися. Не пропустіть – у грудні дуже мало днів, коли це можна зробити безпечно.

21.12. (ПТ). Ріст Місяця. Волосся зараз дуже вразливе. Може початися випадіння. Тому не ускладнюйте ситуацію фарбуванням.

22.12. (СБ). Час для спокійного догляду в домашніх умовах. Але сьогодні більше потрібно попіклуватися не про волосся, а про шкіру голови.

23.12. (НД). Сміливо можете йти на фарбування, завивку, складні плетення та салонні укладки.

24.12. (ПН). Сьогодні можна підкорегувати довжину волосся, але в жодному випадку не робіть нову зачіску!

25.12. (ВТ). Чудовий час для домашнього догляду. Обов’язково зробіть маску чи спробуйте полоскання волосся яблучним оцтом. Волосся стане блискучим, доглянутим.

26.12. (СР). Гарний період для брюнеток. Можна спробувати фарбування в новому кольорі. Загалом день дуже вдалий для салонних процедур із волоссям.

27.12. (ЧТ). Місяць у Діві. Сьогодні потрібно зайнятися укріпленням та лікуванням волосся. Домашні засоби не будуть особливо ефективними – цього дня краще пройти якісні салонні процедури.

28.12. (ПТ). Це останній день в календарі, коли в грудні можна стригтися. Якщо ви в Новому році вирішили зробити кардинальні зміни образу, то сьогодні не лише варто змінити звичну довжину волосся, але й спробувати новий колір.

29.12. (СБ). Невдалий день для кардинальної зміни кольору волосся. Сьогодні волосся особливо вразливе, тому будьте обережні з термобігудями, щипцями.

30.12. (НД). Вдалий час для хімічної завивки, мелірування, техніки омбре. Волосся буде слухняним, піддатливим.

31.12. (ПН). Напередодні новорічної ночі не ігноруйте догляд за волоссям. Перед укладкою обов’язково зробіть вранці зволожуючу маску, ополосніть лосьйонами чи відварами трав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо полоскати волосся яблучним оцтом


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "КРАСОТА"
Вернуться на: Главную страницу