Конкурс шкільних віршиків про вчителів-предметників

12.01.2018

пикник, конкурсНаш сайт Mamabook оголошує новий творчий конкурс. Цього разу він буде присвячений віршам про вчителів різних шкільних предметів.  

Умови конкурсу

— Конкурс буде тривати з 12 по 29 січня. Результати конкурсу будуть оголошені 3 лютого.

— Щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно написати власний віршик на 4-10 рядків, присвячений вчителю будь-якого шкільного предмету (українськам мова та література, математика, історія, біологія, про першу вчительку, класного керівника тощо).

Приклад:

Як вживати кличну форму,
Щоб були ми завжди в нормі,
Відміняти дієслово
В нашій рідній давній мові,
Вчать філологи завзято.

— Кількість віршів від одного учасника конкурсу необмежена. Чим більше віршів ви відправите – тим більше шансів у вас на перемогу. Переможці будуть визначені за допомогою random.org. Учасник конкурсу буде включений в список претендентів на перемогу стільки разів, скільки віршів він відправить на конкурс. УВАГА! Приймаються лише віршики, написані особисто вами, ніде раніше не опубліковані та лише українською мовою. Свої вірші відправляйте на press.job@ukr.net з поміткою «Конкурс». 

ПРИЗИ конкурсу:

Серед всіх участників конкурсу буде визначено 3 переможців!

1-ий переможець отримає величезний набір для пікніку. У наборі посуд, дощечка, зручна сумка-рюкзак, ковдра для сидіння на траві, кишеня для носіння пляшки чи термосу. 

2-ий переможець отримає косметичний набір (бальзам-шампунь Pantene + чоловічий антиперспірант Old Spice) + набір солодощів + пачку кави (250 г).

3-ий переможець отримає набір подарункових чашок з тваринами + великий набір чаю (300 г).

Усі учасники конкурсу, які не потраплять до трійки переможців, але напишуть не менше 50 віршів, гарантовано отримають гарні заохочувальні призи.

Успіхів! 

Оригинальные подарочные чашки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригинальные подарочные чашки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

 


Вернуться в раздел: "КОНКУРСЫ"
Вернуться на: Главную страницу