Дитячий гороскоп Водолія

06.08.2017

Воспитание ребенкаМаленькі Водолії — дуже неординарні особистості. Вже з раннього віку вони проявляють оригінальне мислення, часто вигадають дуже незвичні розваги, до багатьох питань підходять творчо. Водолії народжені у період з 21 січня по 18 лютого.

Якщо в сім’ї народився Водолій – нудьга з цього дому зникає назавжди. Ця дитина здивує своєю невгамовною енергією і умінням генерувати ідеї з високою продуктивністю. Генерувати і реалізувати, причому навіть самі нереалістичні. Для досягнення мети Водолій задіє весь світ, використовуючи всі можливі засоби і численні знайомства. З самого дитинства ця непокірна істота не приймає сторонніх порад, благо його власні думки досить розумні.

Дуже важливо навчити дитину – Водолія, вибравши мету, не відволікатися. Тому що цілі у представника цього знака грандіозні, необхідно вибрати одну і допомогти йому зосередитися на її досягненні. Дитині – Водолію необхідна допомога в упорядкуванні хаосу в голові, а також важливо навчити його приділяти увагу фізичному розвитку, так як це питання часто уходить на другий план через інтенсивність інтелектуальних процесів.

Водолій дуже чутливий, каже його гороскоп. Така особливість служить йому одночасно хорошу і погану службу. З одного боку він здатний розуміти інших людей, з іншого занадто близько сприймати всі тяготи – як свої власні, так і чужі. Для того, щоб зберегти нервову систему дитини Водолія здоровою, потрібно намагатися організувати спокійну і доброзичливу атмосферу в будинку, більше спілкуватися з ним, дати йому можливість розмірковувати вголос і висловлюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу