Дитячий гороскоп Стрільця

06.08.2017

Выбираем вид спорта для ребенкаЯкщо ваш малюк був народжений в період з 23 листопада по 21 грудня, то він — Стрілець. Дізнайтесь про особливости характеру та вміння маленьких Стрільців. 

Стрілець — особистість публічна. Вже з пелюшок малюк не виносить самітності, так що його колиску сміливо можна ставити в кімнату оживленного спілкування – це не завадить дитині заснути, скоріше навпаки, заколисує його. Чесність і прямолінійність буде супроводжувати Стрільця протягом усього життя.

Якщо в якийсь момент він вважатиме за потрібне вести себе в розріз з думкою суспільства – він з легкістю забуде про благопристойності, слідуючи своїм переконанням.

Стрілець – дитина з підвищеним почуттям справедливості. Навіть батьки можуть позбутися авторитету в очах маленького Стрільця, якщо поведуть себе недостойним чином. Не дочекавшись сатисфакції він здатний затаїти образу на близьких на довгі роки, каже фахівець з дитячого гороскопу З цієї причини, в суперечках, батькам потрібно бути уважнішими і намагатися навчити дитину знаходити компромісні рішення.

Цікавість ще одна відмінна риса Стрільця, він цікавиться багатьма науками, в курсі всіх новин, без сором’язливості задає питання кожному, хто, на його думку, здатний дати відповідь. Стрілець витає в хмарах, часто не помічаючи того, що під ногами, дуже корисно іноді приземляти непосідючого малюка, допомагаючи йому помітити можливості, що знаходяться в безпосередній близькості.

В цілому, з маленького Стрільця, з більшою ймовірністю, виросте гідна, сильна і харизматична особистість. Головне – позитивний батьківський приклад і контроль його оточення. А завзяття і цілеспрямованості у цього крохи хоч відбавляй.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу