Дитячий гороскоп Лева

06.08.2017

Характер ребенка по знаку зодиака: ЛевСильний характер та амбіції дорослих Левів також властиві і маленьким Левенятам. Леви — це дітки, народжені в період з 23 липня по 22 серпня.

Маленьке Левеня в дитинстві нагадує кошеня, воно готове весь день веселитися, грати, ніжитися на сонечку і ласкаво тертися мордочкою о батьківські долоньки. Однак це лише лицьова сторона його особистості. Крім вищеописаного, народжена під знаком Лева дитина, наділена гордістю, вимогливістю та пихою. Тому дуже важливим аспектом у вихованні малюка Льва стане вміння спрямувати всі його особисті якості в потрібне русло. А саме енергію – в працездатність, гордість – в успішність, вимогливість – в результативність. Над пихою потрібна окрема тонка робота – навчити малюка фокусуватися не тільки на самому собі, але і на оточуючих його людях дуже важливо.

Левеня знає, як бути приємним – цьому його вчити не доведеться. Вчити його потрібно працьовитості, тому як з веселого кошеня, він з більшою ймовірністю спробує перерости в лощеного та ледащого кота. Нелегко доведеться батькам у цьому питанні, проте заради щасливого майбутнього свого чада бажано постаратися: залучати малюка до дрібної роботи по дому, контролювати виконання всіх його домашніх завдань, вчити досягати результату у своїй роботі. Якщо вдасться виховати Лева на правильних принципах, то результат перевершить всі очікування – вийде красива, горда, смілива, розумна людина з великим і добрим серцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу