Дитячий гороскоп Козерога

06.08.2017

Что подарить мальчикам разных возрастов на Новый годКозеріг з ранніх років сповнений серйозності, далекоглядності. Це дуже розумна і практична дитина. Козероги — дітки, які народилися з 22 грудня по 20 січня. 

Козеріг, якщо вірити астрологам, що створили дитячий гороскоп, народжується дорослим. Часом складається враження, що дитячі забави його не цікавлять. На жаль, ця дитина не дуже комунікабельна і, найчастіше, не має великої кількості друзів серед однолітків. З часом, однак, вона неодмінно вибере собі одного, але вірного приятеля.

Відсутність спілкування з погодками Козеріг компенсує бажанням більше часу проводити з батьками та іншими дорослими. Ця обставина приносить дитині корисні плоди – в юному віці вона мудра і більше інших підлітків адаптована до дорослого життя.

Маленький Козеріг завжди витримано поводиться, досить акуратний і дисциплінований. Його посидючість, відповідальність і любов до праці позитивно впливають на навчальний процес. Проблемою може стати надмірна сором’язливість, тому саме над самооцінкою Козерога і повинні потрудитися батьки. Подорослішавши і подолавши боязкість Козеріг нерідко досягає кар’єрних висот.

Дуже приємною рисою Козерога є вроджене повага до оточуючих, а особливо до батьків, які можуть бути впевнені, що їхня дитина неодмінно опиниться поруч, коли це стане необхідним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу