Де замовити кокосову олію

31.07.2018

кокос, маслоПро користь кокосової олії наш портал Mamabook вже писав багато разів.

Коротко нагадаємо про його корисні властивості:

  • Збільшення метаболізму на 50%.
  • Ефективне схуднення.
  • Профілактика старіння мозку.
  • Виведення токсинів із організму.
  • Профілактика старечого маразму.
  • Покращення стану волосся, шкіри.

Якою повинна бути якість кокосової олії?
Це продукт холодного віджиму (extra virgin). Найякіснішу олію виготовляють в Індії, Малайзії, Індонезії, Тайланді. У рідкому стані олія абсолютно прозора, злегка з білим відтінком, без домішок, приємно пахне. Не гірка на смак!

Де купити якісну кокосову олію
На жаль, на нашому ринку безліч неякісних продуктів. Часто кокосова олія продається несертифікована. Багато інтернет-магазинів здорової їжі та для вегетаріанців відправляють покупцям олію в розливних одноразових ємкостях із харчового пластику. Умови, в яких розливалася олія, дуже сумнівні. Немає гарантії, що продукт приходить чистим, безпечним для внутрішнього використання.

Сьогодні в усьому світі популярність завоював сайт iherb.com. На ньому представлені високоякісні, екологічно чисті, кошерні та безглютенові продукти. Увесь товар сертифікований. Це найкраще місце для купівлі якісних вітамінів, органічної косметики, у тому числі й кокосової олії.

Iherb.com здійснює доставки по всьому світу, у тому числі в Україну, Казахстан, Білорусію, Росію. Дуже вигідні умови доставки. При середньому замовленні на Айхерб нерідко діє можливість безкоштовної доставки.

Хочете зробити замовлення на Iherb? Використайте промокод AAT9350 – і ви отримаєте знижку 5%. Дія промокоду необмежена. Його можна використовувати постійно. 


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу