Чому з’являється крепатура після тренування

04.04.2018

Водная диетаКрепатурою називається синдром відкладеного м’язового болю. Тому крепатура проявляється лише через 24 години після тренування та наростає ще через 36 годин – на другий день після фізичної активності.

Наш сайт Mamabook дає роз’яснення, чому виникає крепатура.

Причини появи болю в м’язах дві. По-перше, після інтенсивного фізичного навантаження у м’язах накопичується молочна кислота у великій кількості. Вона провокує біль. Полегшити біль можна за допомогою гарячого душу та розігріваючого масажу в зонах, де найбільше відчувається біль.

Друга причина крепатури – це численні мікророзриви м’язових волокон. На їхнє відновлення та загоювання йде понад 2 доби, тому і біль найбільше відчувається саме в цей період.

У людей, які тренуються регулярно, м’язи стають більш еластичними, розриви відбуваються у меншій кількості. Тому і крепатура після тренувань буває крайнє рідко. Це проблема для новачків у спортивному залі. І якщо ви новачок, то перші 2 тижні вам потрібно займатися спортом у полегшеному режимі. Завдяки цьому вам вдасться знизити ризик травм і появу сильної крепатури.

До речі, навіть гарно підготовлені спортивні люди після пауз по поверненню в тренажерний зал знову починають відчувати сильну крепатуру. І цей синдром пройде лише через 2 тижні регулярних тренувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мої поради новачкам у тренажерному залі


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ЗДОРОВЬЕ"
Вернуться на: Главную страницу