Блог читателя: наши школьные достижения

05.03.2015

школа, дети, эльвира лаврущенкоДоброго дня, шановні читачі! Сьогодня дуже хочеться розповісти Вам про знаменну подію для нашої чудової Зорянської школи, яка відбулась 25 лютого 2015 року. Цього дня в нашій школі вперше пройшла конференція та представлення науково-дослідницьких робіт учнів та їх вчителів-наставників. Для нас — це лише перший, але дуже важливий крок у світле майбутнє.

Цього року було представлено 5 робіт молодших школярів та 5 робіт учнів середньої і старшої ланки. Ось вони- наші першопрохідці…

  • Учні 2го класу — Подкользін Владислав та Сафонов Владислав, назва роботи: » Ліплення тварин із пластиліну», вчитель-наставник Воронова О. О.
  • Учнів 4го класу — Сухенко Андрій та Шаповалов Дмитро, назва роботи: «Українська вишивка», вчитель- наставник Хелетій А.Г.
  • Учениця 4го класу- Захарій Ганна, назва роботи: «Гра в нашому житті», вчитель-наставник Захарій Л. С.
  • Учениця 6 го класу — Бойко Надія, назва роботи: » Весільні обряди в Україні», вчитель-наставник Сєдова Л.П.;
  • Учень 7го класу — Мірошниченко Сергій, назва роботи: «Софізми в математиці», вчитель-наставник Співак О.О.;
  • Учениця 8го класу — Лаврущенко Дар’я, назва роботи: «Школа майбутнього», вчитель-наставник Лаврущенко Е.Ю.;
  • Учень 8 го класу — Положевець Юрій, назва роботи: «Геометричні іграшки: флексагони і флексори», вчитель-наставник Литвиненко О.В.;
  • Учениця 9го класу — Максимова Євгенія, назва роботи: «Анна Ярославна- королева Франції», вчитель-наставниу Гоц Н.В.

Усі роботи дуже зацікавили слухачів та самих учасників своєю новизною та актуальністю тем. Кожна робота складалась з теоретичної та практичної частин, а також презентації. Як для першого разу, пройшло все дуже професійно та гарно, але є й до чого прагнути в майбутньому.

школа, дети, эльвира лаврущенко

Після виступів учасників слово взяла адміністрація школи. Заступник директора, Співак Ольга Олександрівна висловила велику подяку учням, що прийняли участь у конференції, а також вчителям-наставникам, які допомогли у підготовці науково-дослідницьких робіт. Потім директор школи Захарій Любовь Станіславівна виголосила промову, в якій дуже яскраво описала наскільки ця подія стала важливою для нашої школи та побажала в майбутньому не зупинятись на досягнутому, а ще більше розвиватись та вдосконалювати свою майстерність.

Всі учасники, дуже хвилювплись, адже виступали на такому заході вперше. Але вони пройшли це випробування з гордо піднятою головою. На запитання:» Чи сподобався тобі цей захід?» Сергій Мірошниченко відповів :» Так, сподобався, але я дуже нервував. Сподіваюсь, що наступного року хвилювання відійдуть на другий план.»

школа, дети, эльвира лаврущенко

Дана конференція викликала море позитивних емоцій, як в учителів, так і в учнів. Запитавши одну з учасниць Лаврущенко Дар’ю: «Чи сподобалось тобі брати участь у науково-дослідницькій діяльності?», вона впевнено відповіла: «Все було просто СУПЕР! Я обов’язково буду брати участь і наступного року!» А чи не це найголовніша мета таких заходів?!

Як Ви, мабуть, помітили, учні із задоволенням бажають і надалі приймати участь у науковій діяльності. А що ж з цього приводу думають вчителі-наставники? Я спитала про це Литвиненко Ольгу Володимірівну та Гоц Ніну Володимірівну, і вони майже одноголосно сказали: «Звичайно, нам сподобався цей вид роботи, і у наступному року, за бажанням учнів, ми обов’язково порадуємо жюрі новими яскравими та цікавими проектами.»

Сподіваюсь, що наступного року ми побачимо ще більше різноманітних чудових робіт та нові обличчя в науково-дослідницькій діяльності. Учням та вчителям хочеться побажати подальшого розвитку, натхнення та творчих успіхів!

З повагою, вчитель креслення Зорянської ЗСШ Лаврущенко Ельвіра Юріївна.

Дніпропетровська область, Межівський район, село Зоряне

школа, дети, эльвира лаврущенко

mamabook.com.ua


Вернуться в раздел: "Блоги"
Вернуться на: Главную страницу