Блог читача: які подарунки недорого ми купили для групи в дитячому садку

08.05.2015

ручка ліхтарик яка світитьсяПокупець магазину Tovarik.com.ua поділилась своїми враженнями по співпрацю з інтернет-магазином і як вигідно і недорого купити подарунки для дітей.

Я – мама, а також член батьківського комітету в дитячому садочку. Якось в інтернеті бачила оголошення, що магазин Товарік на гарних умовах працює з представниками батьківських комітетів. Я звернулась до магазину дізнатись умови, оскільки ми з батьками хотіли діткам групи придбати якісь недорогі подарунки по закінченню року. У них буде свято у травні – і потім дітки підуть на літні канікули. Ми кожного року їм даруємо якісь символічні подарунки – книжечки, розмальовки, пазли.

Коли подзвонили на Товарік і сказала, що представляє батьківський комітет, то дуже зраділа запропонованим умовам співпраці. Магазин надає для таких закупок 15% знижки. Ці 15% магазин може надати у вигляді знижки або перераховує гроші на банківську картку представника батьківського комітету. Тобто ви самі обираєте форму співпраці – і на таких покупках ви можете гарно заробити.

От такі чудові ручки-ліхтарки ми замовили для діток групи. Це ручки, які дуже гарно і яскраво світяться, коли ними пишуть. Дітки вже через рік підуть до школи, тож такі диво-ручки їм дуже допоможуть літом полюбити повчитись писати чи малювати.

Ми взяли ручки трьох видів – на них різні написи. Для дівчаток взяли ручки з написами «Принцеса» та «Ангелочек», хлопчикам – «Моя ручка». Самі ручки яскраві, привабливі для діток. Для дівчаток це рожеві та фіолетові кольори, як і годиться маленьким принце-сам. Ручки хлопчикам – жовтого кольору. На ручках є гарні мотузки, завдяки таким шнурочкам дитина не загубить свою ручку. Можна повісити її на шию чи обкрутити на руку.

Дуже задоволені такими гарними цінами і знижками. І дуже оперативною відправкою товарів. Будемо звертатись ще. Щиро вдячні! Успіхів такому чудовому магазину!

Автор блогу: Мар’яна Кньовець, м. Чернігів

ручка ліхтарик яка світиться


Вернуться в раздел: "Блоги"
Вернуться на: Главную страницу