Блог читача: відгук про крем для тіла Dove «Мигдалеве молочко та гібіскус»

04.04.2018

Dove  крем, косметикаСуха, а інколи й дуже суха шкіра – це мій варіант. Особливо страждаю в зимовий період, коли з вітамінами дефіцит, а шкіра не дихає та постійно прихована під шарами одягу. Тому я спробувала вже десятки, півсотні різних кремів, олій для шкіри тіла.

Ніколи не любила косметику мас-маркету. Я ніколи нічого придбаю з того, що є у вільному продажу в супермаркеті. Але на Новий рік отримала від подруги в подарунок косметику. Серед засобів був крем для тіла Dove «Мигдалеве молочко та гібіскус».

Що я можу сказати? Це найгірший засіб для тіла, яким я коли-небудь користувалася. У цього засобу є лише один істотний плюс – це чудовий запах. Дуже ненав’язливий, приємний аромат. Але не більше!

Крем Dove не живить, не зволожує шкіру. Вже через хвилин 40 на шкірі немає жодного сліду цього засобу, ніби нічого й не наносилось. Використала баночку в 150 мл до кінця. Шкіра виглядає дуже сухою, відлущується. За 3-4 тижні використання я не отримала ніякого зволоження та покращення стану шкіри. Тому такий засіб я не хочу навіть у подарунок – не те щоб порадити комусь купити.

Найдивовижніше, що після Dove я нарешті купила один з моїх улюблених засобів для тіла. Це масло Body Shop. Вже після другого використання я отримала довгоочікуваний результат. Ніякого відшелушування, сухості. Шкіра дуже гладенька, зволожена, виглядає дуже ніжною.

Тому крем для тіла Dove «Мигдалеве молочко та гібіскус» я не раджу.

Автор онлайн-блогу: Валерія Климчук

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Где я покупаю чашки на подарок


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "Блоги"
Вернуться на: Главную страницу