Блог читача: мій відгук про ополіскувач для порожнини рота Tebodont

08.04.2018

Оказание помощи ребенку при травме зубовВперше про цей засіб я дізналася в стоматолога. Після дискомфорту в ротовій порожнині, появі висипів та температури стало зрозуміло, що у мене стоматит. Стоматолог прописала чимало ліків, а також порадила почати регулярно користуватися «Тебодонтом».

Після першого використання я особливо не звернула увагу на цей засіб. Він закінчився – і я про нього забула. Повторно я знову згадала після візиту стоматолога, коли мені поставили зубний імплантат, виписали антибіотики, протизапальні засоби, а також ополіскувач Tebodont. Цього разу я вже оцінила його чудову дію.

Отже, чим же цей засіб такий класний? Це антисептик (дуже потужний), одночасно антибактеріальний, протигрибковий та противірусний засіб. Сила «Тебодонта» у його складі. Ополіскувач на основі олії чайного дерева. У моєму випадку «Тебодонт» зробив диво – повністю зникла кровотеча ясен, яка мучала мене не перший рік.

Засіб дуже зручний у використанні. У нього особливий ковпачок, у який після стискання пляшки дозовано надходить засіб. З мінусів можу назвати два. Засіб коштує дорого. А також достатньо концентрований, приторний. Не багатьом може сподобатися цей присмак. До нього потрібно звикнути.

Але засіб стовідсотково виправдовує свою вартість. Цей ополіскувач не відноситься до популярних, розрекламованих і, звичайно ж, неефективних. «Тебодонт» — засіб професійний. Виготовляється ополіскувач у Швейцарії, що і пояснює його відмінну якість.

Автор онлайн-блогу: Валентина Соколюк 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Где я покупаю чашки на подарок


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "Блоги"
Вернуться на: Главную страницу