9 ідей, що подарувати вчителю на 1 Вересня

16.08.2017

8 марта, цветы, подарки1 Вересня — свято знань. А свято — це завжди радість, щирі побажання та подарунки! В першу чергу, слід привітати своїх педагогів з новим навчальним роком. Адже попереду учителів чекає нелегка праця, нові досягнення та результати. Якими можуть бути подарунки для вчителів? Читайте підказки в цій статті.

Ідея 1. Якщо часу на роздуми не вистачає, то можна обмежитися і стандартним набором — квіти, цукерки. Це банально, але в будь-якому випадку красиво і приємно. А от чого не варто вручати — так це алкоголю, тому що це недоречний презент з точки зору етики.

Ідея 2. Гарний канцелярський набір – теж вихід з положення і відповідь на питання – що подарувати вчителю. Вчителі змушені писати дуже багато, так що щоденник у шкіряній палітурці, набір подарункових ручок, і інші цікаво оформлені і якісні письмові приналежності можуть стати хорошим подарунком, якщо звичайно вчитель не відчуває тихої ненависті до постійної робочої писанини.

Ідея 3. Побутова техніка. Електричний чайник, тостер, мікрохвильова піч, пароварка і тому подібні подарунки напевно порадують вашого улюбленого вчителя (а вже вчительку – тим більше), але тільки в тому випадку, якщо вони йому дійсно необхідні. Навряд чи педагогу, як і будь-якій людині взагалі, припаде до душі четверта кавомолка або п’ятий блендер. 

Ідея 4. Часто в якості подарунка вчителі отримують від класу що-небудь, необхідне в навчальному процесі. Наприклад, коли все було в дефіциті, викладач географії щиро радів новому глобусові. Зараз, звичайно, батьки намагаються придбати для педагога будь-яку аудіо-або відеотехніку, комп’ютер або принтер. Ще один варіант – зробити ремонт у класі за батьківський рахунок, хоча, треба визнати, далеко не всі батьки можуть собі дозволити такі матеріальні витрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячі віршики про школу

Ідея 5. Книга — також хороший подарунок для вчителя. Справжній педагог повінен любити гарні книги і прищеплювати інтерес до знань своїх учнів. Наприклад, красивий подарунковий альбом з мистецтва з репродукціями картин буде гідно оцінений будь-якою культурною людиною.

ручка учитель, товар, товари

Подарункові ручки з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Ідея 6. Якщо ваш улюблений педагог – жінка (а як відомо, у сфері освіти працює до 90% жінок), є сенс подарувати гарний кухонний набір або сервіз (знову-таки, якщо вони не стануть сто двадцять п’ятими на її рахунку). Чого не варто дарувати вчителькам, так це косметики і духів – з такими подарунками легко промахнутися.

Ідея 7. Предмети декору — оригінальні художні роботи, вази, статуетки і тому подібні приємні речі можуть стати хорошим подарунком. Головне, підібрати що або дійсно оригінальне.

Ідея 8. Напевно, вашому вчителеві буде приємно отримати в подарунок пам’ятний сувенір, зроблений на замовлення. Наприклад, кухоль, календар або навіть футболку з добрими побажаннями від всього класу. Гарний фотоальбом з фотографіями з життя класу (бажано вибрати знімки, де хлопці з учителем зображені в неформальній обстановці і забезпечити їх дотепними написами), стане відмінним презентом на пам’ять від випускників.

Ідея 9. Крім того, немеркантільному вчителю, який щиро вболіває за своїх учнів, буде приємно отримати в якості подарунка що-небудь, зроблене в результаті спільної діяльності дітей . Це може бути картина, оригінальний виріб, листівка або стінгазета з побажаннями, присвячена, наприклад, дню народження педагога тощо. Головне, щире бажання дітей порадувати свого класного наставника.

кошелек, товар, гаманець

Оригінальні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 6 и старше"
Вернуться на: Главную страницу