5 простих способів стати щасливішою

02.09.2018

девушка, счастье, радость, лето, улыбкаБути щасливим – значить не бути лінивим. Наче ковалі, ми самі щоденно куємо своє щастя. Аби пізнати душевну гармонію, вам потрібно навчитися боротися з власними страхами, лінню, нерішучістю.

Наші прості поради від Mamabook допоможуть вам стати трішечки щасливішою, ніж ви були раніше. 


Спосіб 1. Посмішка
Сприймайте як просту вправу. Щось схоже на ранкову зарядку. Щоранку, підходячи до дзеркала, усміхайтеся! Спочатку вам такі дії, звичайно, здаватимуться дивними. Проте ефект не змусить себе чекати. Як тільки ви навчитеся посміхатися без причин, оточуючі здаватимуться вам значно добрішими.

Спосіб 2. Ефект дзеркала
Ви помічали, як нахабна людина ніяковіє, губиться, якщо їй відповідати у культурній манері? Вам хамлять та чекають такої ж реакції. Змініть тактику, навчіться відповідати злим людям лише ввічливістю. Не підвищуйте голос, не вживайте нецензурну лексику. Найчастіше це дуже гарно працює. Від здивування хамовиті люди, ніби дзеркало, почнуть переймати вашу лінію поведінки.

Спосіб 3. Ефект накопичення
Ви вже давно не можете порозумітися із дитиною-підлітком або конфліктною колегою на роботі? Наберіться терпіння та почніть щоденно спілкуватися із «важкими» людьми в спокійній манері. Хваліть дитину, цілуйте та обіймайте, а колезі озвучуйте компліменти. Потрібен накопичувальний ефект, аби одного дня «важка» людина здалася під тиском вашої доброти та терпіння.

Спосіб 4. Віра
Якщо не жити надією, не бути оптимістом, то ви заздалегідь програмуєте себе на душевні страждання. Ви знали, що оптимісти живуть довше, ніж песимісти? Чим не привід розпочати радіти життю? Не можна щоденно очікувати нових життєвих труднощів. Спробуйте жити з думкою, що кожен новий день здатен принести у ваше буденне існування позитивні емоції.

Спосіб 5. Маленькі радощі
У цьому випадку потрібно згадати, як ви вміли радіти дрібницям у дитинстві. Доросла людина радіє премії на роботі, купівлі шуби чи поїздці на море. Але щастя потрібно шукати в дрібницях. Вам посміхнулася незнайома дитина – радійте. Виграли на касі в супермаркеті шоколадний батончик – радійте. Проходите повз дитячий майданчик – сідайте на гойдалку та радійте!

Пам’ятайте, що немає нічого неможливого, а подивитися на життя під іншим кутом можна в будь-якому віці! Головне – щиро захотіти бути щасливою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 ознак ідеальної дружини 


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу